Bárdudvarnok


Az Év Honlapja SEOsiker 2015 TOP SITE Díj Bárdudvarnoknak

Bárdudvarnok Községi Önkormányzat a 2015. évben megújult honlapjával elindult a 14. éve megrendezésre kerülő az Év Honlapja versenyen és 2015 TOP SITE Díjat nyert. A honlapok technikai, tartalmi és népszerűségi minőségét egy robot méri.

A versenyre nevezett 280 nagyon jó honlap közül településünk honlapjának - www.bardudvarnok.hu - az első 6 közé sikerült bekerülnie. Ezek technikai színvonala elérte a 100%-os szintet, így jogosult viselni a „SEOsiker 2015 TOP SITE” címet és logót. Ezt a megtisztelő és kitüntető címet a robot tulajdonosa és üzemeltetője adta át.

Nagyon fontos megemlíteni, hogy az Önkormányzatok és települések kategóriában a legtöbb közönségszavazatot szintén Bárdudvarnoknak sikerült begyűjtenie, köszönhetően a település lelkes Internetező közösségének! Örüljünk együtt ennek a szép sikernek és használjuk továbbra is a modern kor lehetőségeit, hogy kölcsönösen információkhoz jussunk, szórakozzunk a honlapunk és közösségi médiáink segítségével. A gazdag kép és videó galériánk által éljük újra kis falunk legszebb és legemlékezetesebb közösségi pillanatait.

Bárdudvarnok, 2015. december 12.

Mester Balázs polgármester

Az Év Honlapja SEOsiker 2015 TOP SITE Díj Bárdudvarnok

Mester Balázs polgármester a TOP SITE 2015 oklevéllel

Az Év Honlapja SEOsiker 2015 TOP SITE Díj - a díjátadás

A TOP SITE 2015 díj átadása

Az Év Honlapja SEOsiker 2015 TOP SITE Díj - a pályázat képe

A Önkormányzat honlapjának a pályázata (Technikai index 100%, Tartalmi index 100%, Népszerűségi index: 76% - Ezekkel az értékekkel került a legjobb 6-ba a 280 nevező közül)

Az Év Honlapja SEOsiker 2015 TOP SITE Díj - az oklevél

A TOP SITE 2015 oklevél