Meghívó


Iskola forum

Meghívó Nyilvános Fórumra az Iskolánkért

A „Van Közünk Egymáshoz” Alapítvány pályázott és nyert „Falusi közösség létrehozása az iskola megtartásáért” projektre. Nagyon szeretjük az iskolánkat, de azt látjuk, sok szülő különböző okokból mégsem ide hozza alsó tagozatba a gyermekét. Szeretnénk ezért még vonzóbbá tenni elsősorban a helyiek számára (de reméljük a máshol élőket is megérinti majd) azzal, hogy különböző iskolai szolgáltatásokra pénzforrást teremtünk. Erről szeretnénk tájékoztatást nyújtani, valamint közös együttgondolkodásra hívunk mindenkit, akit érdekel az iskola jövője. 

Ennek érdekében nyilvános fórumot szervezünk 2019 február 28-án csütörtökön 17 óra 30 perctől az iskolában. 

Megjelenésére, konstruktív ötleteire, véleményére számítunk!

Szeretettel: „Van Közünk Egymáshoz” Alapítvány

Megosztás: